Kafija, kā sarunu palīgs

Kafijas dzeršana parasti notiek no 5 līdz 20 minūšu intervālā un tieši šī iemesla dēļ kopīga kafijas dzeršana ir labs veids, kā veidot sarunas, jo kad kafijas tase ir cauri, tas ir kā mājiens, ka sarunai jābeidzas, nevis jāturpinās bezgalīgi bez iespējas izkļūt no tās. Tā, kā parasti mēs nedzeram vairākas krūzītes pēc kārtas un kafija salīdzinoši ātri atdziest tad vairāk par 20 minūtēm šādai sarunai nevajadzētu ievilkties un tāpēc daudzas no ikdienas sarunām, kas ir jāveic ar dažādiem cilvēkiem var tikt veiktas tieši pie kafijas tases. Kad kopīgi tiek dzerts šis dzēriens, tad tas rada arī kopības sajūtu un var būt daudz neformālāk, kā tas ir vienkārši satiekoties vai arī kopīgi ejot pastaigāties.

Pie kafijas ir iespējams veikt daudz un dažādu sarunu un šeit būs tikai dažas no tām lai dotu jums ieskatu:

  • Darba sarunas – Pirmais, kas nāk prātā domājot, kādas sarunas iespējams veikt pie kafijas tases ir sarunas par dažādām darba lietām sākot no darbinieku pieņemšanas, atlaišanas un arī dažādām izmaiņām. Šādi veicot šīs sarunas ir iespējams to darīt daudz intīmāk un tas neliksies tik formāli, kā parasti ir visās darba sarunās.

  • Pirmais randiņš – Kafija ir ļoti labs stimulants un tā palīdz raisīties sarunām, tāpēc arī pirmais randiņš, jeb šī randiņa noslēgums var tikt veikts pie kafijas tasītes. Tieši tāpēc, ka kafijas dzeršanas laiks parasti nav ilgs, tad ja tev otrs cilvēks nepiesaista saruna tik un tā ātri beigsies, bet ja jums abiem iet interesanti vienmēr pēc kafijas tases var iet vēl pastaigāties pavadot otru cilvēku līdz mājām vai vienkārši pastaigājot pa pilsētas skaistākajām vietām.

  • Šķiršanās saruna – Šķiršanās parasti ir nepatīkams brīdis abām iesaistītajām pusēm un pie kafijas tases šī saruna vismaz ātri būs cauri un abiem jums būs skaidrs, ka laiks ir doties katram savu ceļu, nevis mēģināt turpināt strīdus un nesaprašanas.

  • Atkal-satikšanās ar saviem draugiem – Satiekot vecus draugus bieži vien šīs sarunas var būt visai neveiklas, jo pēc iesākuma jautājumiem nereti ir ilgstošs klusums un nevienam no jums nav tā īsti otram ko stāstīt. Tieši tāpēc šīs sarunas var ātrāk nobeigt tieši pie kafijas tases un tad, kad abiem no jums krūzes ir tukšas varat atvadīties un norunāt nākamo tikšanos jau savādākā gaisotnē.

  • Neformāla satikšanās – Un visbeidzot, kad vēlies satikties ar kādu cilvēku ko tu tā īsti nepazīsi, bet jums ir kopējas intereses vai ir kas kopīgs runājams to var darīt pie kafijas tases un ja saruna ievelkas vienmēr var pasūtīt kādas uzkodas vai ko citu, lai nebūtu jābeidz saruna, kad kafijas tase ir cauri.

Kafijas pārtraukums ir ļoti labs veids, kā raisīt sarunas un, ja nu tomēr otram cilvēkam kafija negaršo vienmēr var pasūtīt tēju vai kādu minerālūdeni, un kad tu būsi pabeidzis savu kafijas tasi, tas tik un tā būs mājiens, ka laiks ir šķirties.